O firmie

Świeże powietrze w Twoim domu

Celem naszej firmy jest zapewnienie efektywnego i cichego sposobu na świeże powietrze w Twoim domu. Zapewniamy to poprzez dostarczanie Tobie najwyższej jakości produktów. Zakupy w naszym sklepie to komfort i bezpieczeństwo. Pomagamy i doradzamy w wyborze właściwych produktów. Jesteśmy także otwarci na Twoje potrzeby. Wszystko z myślą o Twoim komforcie i dobrym samopoczuciu.

 

FILTRY WĘGLOWE

Pragniesz większego komfortu podczas gotowania i po jego zakończeniu? Kupując filtry węglowe w naszym sklepie zadbasz o świeże powietrze w swojej kuchni. Nasze filtry oczyszczą powietrze skutecznie, wydajnie i cicho. Dzięki temu Ty poczujesz się przyjemnie gotując i odpoczywając w swojej kuchni.  

 

KLAPY ZWROTNE

Czy odczuwasz dyskomfort z powodu cofania się powietrza poprzez kanał okapowy? Cofające się powietrze jest nieświeże lub zimne? Rozwiązaniem Twojego problemu jest użycie klapy zwrotnej w kanale okapowym. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór klap zwrotnych, które skutecznie zatrzymają cofające się powietrze. Wszystko z myślą o świeżym powietrzu w Twoim domu.

 

FILTRY ANTYSMOGOWE

Pragniesz oddychać czystym powietrzem w swoim domu niezależnie od pogody?  Większość z nas  żyje w obszarach gdzie powietrze jest zanieczyszczone dymem i spalinami, nazywane smogiem.

Wchodzące w skład smogu związki chemiczne, pyły i znaczna wilgotność stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka. Są czynnikami alergizującymi i mogą wywołać wiele poważnych chorób.

Oferowane przez nas filtry antysmogowe w najwyższym stopniu zapewniają ochronę przed przenikaniem alergenów i smogu do wnętrza budynku, przez co możesz cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem przez cały rok. Filtry te szczególnie zalecamy rodzinom z dziećmi lub osobami starszymi, kobietom w ciąży, ludziom cierpiącym na alergię lub astmę czy też osobom z osłabionym układem odpornościowym.

 

AKCESORIA

Znajdź idealne akcesoria do Twojego okapu takie jak: maty węglowe, filtry przeciw tłuszczowe czy uniwersalny filtr aluminiowy.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl